انواع سطل زباله اداری

امروزه با شاغل شدن زنان همپای مردان در ادارات و سازمانها و شروع و پایان کار اداری می توان به جرات اذعان کرد که ساعت بیداری و زندگی در محل کار نسبت به منزل بسیار بیشتر است. زیبا و پویا و با نشاط نگاه داشتن محیط کار ادارات و سازمانها موجب بازدهی بسیار بیشتر کارمندان آن واحد خواهد شد و بازدهی و راندمان بیشتری برای بنگاههای اقتصادی به همراه خواهد داشت . در این راستا آکاالکتریک بعنوان بزرگترین تولید کننده سطل زباله اداری ، زیباترین سطل های زباله لاکچری اداری را برای نیاز هر سازمان و نهاد و ارگان اداری تولید نموده است.

سطل های زباله اداری آکاالکتریک با ارگونومی و طراحی بسیار زیبا زینت بخش محیط کار ادارات ، سازمانها ، بیمارستانها ، مگامال ها می باشد 

 

گروه صنعتی کارخانجات آکاالکتریک تولید کننده سطل زباله اداری در دسته های زیر می باشد :

تولید انواع سطل زباله پدالی اداری

سطل زباله پدالی یا سطل های زباله پدال دال دار این نوع سطل باله اداری در حالت عادی با درب بسته و صرفا هنگامی درب سطل آشغال باز می شود که کاربر پا را روی پدال آن قرار دهد مورد مصرف : سطل زباله پدالی بیمارستانی – سطل زباله پدالی اداری – سطل زباله پدال دار بخش عفونی بیمارستانی – سطل زباله پدالی زباله های تر – سطل زباله پدال دار سرویس بهداشتی ادارات و سطل  زباله سازمانی می باشد این نوع سطل زباله بسته به نیاز از سایز 30 لیتری تا 3 لیتری استیل تولید می گردد اکثریت این سطل ها دارای درب آرام بند می باشد.

انواع سطل های زباله پرتابی یا شوت بین با درب باز

سطل زباله مدل اداری مدل شوت بین همانطور که اسمش پیداست زباله توسط کاربر پرتاب شده و سطل دارای درب نمی باشد این سطل زباله ادراری مناسب برای زباله های خشک و برای سالن ادارات و سطل زباله سازمانها و سطل زباله خشک بیمارستانها بوده که به لحاظ بهداشتی کاربر هیچگونه تماس دستی با سطل زباله نداشته و زباله خود را از دور داخل آن پرتاب می نماید . آکاالکتریک تنها تولید کننده ایست این سطل را مطابق با استاندارد های بین المللی سطل های زباله اداری در سه مدل سطل زباله اداری شوت بین کروم و طلایی و مسی – سطل شوت مدل کاپ بین مشکی و سیلور تولید می نماید که علاوه بر این به لحاظ قطر این سطل های اداری در دو قطر 36 سانتیمتر و 30 سانتیممتر و به لحاظ لیتراژ از 15 لیتر تا 45 لیتر تولید می گردد. 

انواع سطل های زباله تمام استیل استوانه ای

سطل زباله تمام استیل استوانه ای مدل اداری یکی دیگر از تولیدی های گروه آکا میباشد که برای زباله های خشک و برای سالن ادارات و سطل زباله سازمانها و سطل زباله خشک بیمارستانها استفاده مبشود که به لحاظ بهداشتی کاربر هیچگونه تماس دستی با سطل زباله نداشته و زباله خود را از دور داخل آن پرتاب می نماید .همانطور که در کلیپ پایین مشاهده خواهید کرد این سطل از نظر لیتراژ از 10 لیتر تا 30 لیتر با قطر دهانه 31 سانت تولید می گردد. 

آکا بزرگترین تولید کننده سطل های زباله اداری با دهها مدل و سایز برای هر نیاز و سلیقه تولیدات منحصر بفرد دارد. سطل زباله اداری ، هتلی ، بیمارستانی ، سازمانی تماما مطابق با استاندارد های روز اروپا .ساخته شده که علاوه بر قیمت مناسب زیبایی بخش محیط های اداری می باشد

سطل های زباله اداری آکا در تنوع بسیار زیاد تولید شده و مطابق نیاز هر مصرف کننده و طراحی شده برای محیط های گوناگون است بطور کلی سطل زباله استیل اداری آکا در می توان به دو بخش سطل آشغال های بدون پدال و سطل زباله پدالی تقسیم نمود: