021-77702919
انواع سطل زباله هایلوس و هایکلاس آکا

استفاده از سطل زباله در منزل، محل کار و حتی خیابان‌ها یک عامل بسیار مهم در کاهش آلودگی و تمیز نگه داشتن محیط زیست است. معمولا تنوع در تولید سطل زباله‌ها بالا بوده و از جنس های مختلفی اعم از استیل، پلاستیک و حتی فلزی در ساخت آن استفاده می‌کنند. جالب است بدانید که سطل زباله‌های استیل در مقابل دیگر محصولات طرفداران بسیاری را به خود جلب کرده و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. تنوع استفاده از جنس‌های استیل در بیشتر منازل و محل کار بیشتر کاربرد دارد. به همین دلیل شرکت « آکا » در راستای تولید محصولات خود به ویژه سطل زباله از مواد اولیه درجه یک و کیفیت ساخت بالا استفاده کردند. این شرکت همواره قبل از زیبایی ظاهری، کیفیت محصولات را سر لوحه‌ی کار خود قرار می‌دهند.

سطل زباله پدالی هایلوکس با درب آرام بند

سطل زباله آکا مدل هایلوکس گنجایشی از 5 تا 30 لیتری دارد و برای فضاهایی مانند اداره‌ها و آشپزخانه‌های خانگی‌ طراحی شده است؛ بدنه این مدل از استیل ضد‌زنگ ساخته شده است و در برابر رطوبت مقاومت خوبی دارد. داخل آن یک محفظه پلاستیکی قرار دارد که خالی کردن زباله‌ها و نظافت سطل را برایتان آسان‌تر می‌کند. در قسمت پایینی آن یک پدال تعبیه شده است که بدون استفاده از دست‌ها، آن را باز و بسته کنید. سیستم فنری سطل … از ایجاد سروصدا هنگام باز و بسته شدن در، جلوگیری می‌کند. رنگ نقره‌ای بدنه، جذابیت آن را بیشتر می‌کند و به محیط اطراف زیبایی می‌بخشد. کف این مدل یک پایه پلاستیکی دارد که علاوه بر جلوگیری از ضربه به سطل، از لیز خوردنش روی سطوح، پیشگیری می‌کند.  برند آکا از جمله برندهایی است که توانسته با طراحی‌های زیبا و استاندارد خود ارایه‌دهنده‌ی شکل‌های گوناگون و متنوعی در زمینه سطل‌های زباله‌ی استیل با اندازه‌های متفاوت باشد.

سطل زباله پدالی هایلوکس بین شامل سایز های زیر است :

سطل زباله پدالی هایلوکس 5 لیتری

سطل زباله پدالی هایلوکس 12 لیتری

سطل زباله پدالی هایلوکس 15 لیتری

سطل زباله پدالی هایلوکس 20 لیتری

سطل زباله پدالی هایلوکس 25 لیتری

سطل زباله پدالی هایلوکس 30 لیتری

برای مشاهده اطلاعات بیشتر از هر مورد سطل زباله های پدالی هایلوکس به روی لینک های زیر کلیک کنید

سطل زباله پدالی هایکلاس با درب آرام بند

سطل زباله آکا مدل هایکلاس مانند سری هایلوکس گنجایشی از 5 تا 30 لیتری دارد. سایز های بزرگ این مدل برای فضاهایی مانند فرودگاه ها, ادارات , شرکتها، بیمارستان ها، بانکها، لابی هتلها و برج ها و سایزهای کوچک تر جهت مصارف سرویس بهداشتی و حمام در منزل مورد استفاده قرار میگیرد.

مزایای محصول

  • دارای رنگبندی
  • دارای درب آرام بند
  • دارای سطل داخلی جداگانه
  • جلوگیری از انتشار بوی زباله
  • بدنه استیل،ضد زنگ و ضد لک با 2 سال ضمانت
  • طراحی جدید و شکیل جهت زیبایی محیط

 

سطل زباله پدالی هایکلاس بین شامل سایز های زیر است :

سطل زباله پدالی هایکلاس 5 لیتری

سطل زباله پدالی هایکلاس 12 لیتری

سطل زباله پدالی هایکلاس 15 لیتری

سطل زباله پدالی هایکلاس 20 لیتری

سطل زباله پدالی هایکلاس 25 لیتری

سطل زباله پدالی هایکلاس 30 لیتری

برای مشاهده اطلاعات بیشتر از هر مورد سطل زباله های پدالی هایکلاس به روی لینک های زیر کلیک کنید